Pomoc techniczna

1. Na początku polecam zainstalować zalecane oprogramowanie znajdujące się poniżej, jeśli po tym zabiegu problem będzie się powtarzał, sprawdź, czy rozwiązania nie ma w dalszej części artykułu.
Oprogramowanie niezbędne do poprawnego oglądania odcinków online:
- przeglądarka Chrome (pobierz);
- Flash Player (pobierz).

2. Najczęściej pojawiające się błędy/pytania:

Problem: mimo że klikam na link do odcinka, nie włącza się odtwarzacz.
Rozwiązanie: w pierwszej kolejności należy wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki i odświeżyć stronę. Jeśli problem nie ustępuje, należy sprawdzić w ustawieniach przeglądarki, czy włączona jest obsługa języka Java Script. A w przypadku gdy jest włączony, należy sprawdzić, czy coś nie blokuje skryptów na stronie (na przykład program antywirusowy).

Problem: nie włącza się odtwarzacz CDA.
Rozwiązanie: jest to problem wynikający z ochrony anty-ddosowej serwisu. By CDA mogło sprawdzić, czy nasza przeglądarka nie jest botem, należy przejść na cda.pl, odczekać do załadowania strony, zamknąć ją, i odświeżyć stronę z odtwarzaczem.

Problem: odcinek przycina, strasznie długo się ładuje.
Rozwiązanie: jest to najczęstszy problem, przede wszystkim dotyczy odtwarzaczy MP4UP oraz OPENLOAD. Głównie występuje w godzinach szczytu, czyli w weekendy, a także w dni robocze od godziny 18 do 23. Najlepiej w takich wypadkach wypróbować któryś z odtwarzaczy o najlepszej przepustowości, polecamy CDA, VK oraz SIBNET. Jeśli problem wciąż występuje, należy sprawdzić aktualną szybkość internetu.

Problem: odcinek w odtwarzaczu MP4UP nie chce się włączyć lub wyświetla się komunikat „The media could not be loaded, either because the server or network failed or because the format is not supported”.
Rozwiązanie: błąd wynika z obciążenia serwera. W takim wypadku można: spróbować odświeżyć stronę z odtwarzaczem i chwilę odczekać, aż skrypt ustanowi połączenie z serwerem, i dopiero wtedy włączyć odtwarzanie, lub wypróbować inny odtwarzacz, polecamy CDA, VK ORAZ SIBNET.

Problem: zamiast obrazu widzę zielony/czarny/czerwony ekran.
Rozwiązanie: klikamy prawym przyciskiem myszy na odtwarzaczu, wybieramy ustawienia i odznaczamy przyspieszenie sprzętowe.

Problem: nie wczytują się odcinki na serwerze SIBNET.
Rozwiązanie: odcinki na tym serwerze długo się kodują, więc należy chwilę poczekać (do dwóch godzin).

Problem: odcinek w odtwarzaczu VK co chwilę się wyłącza.
Rozwiązanie: aby oglądać odcinki na tym serwerze, należy utworzyć konto i zalogować się w serwisie społecznościowym vk.com.

Problem: nie pokazuje się odtwarzacz na serwerze VK.
Rozwiązanie: bardzo często przyczyną jest posiadanie przez użytkownika programu antywirusowego Avast, który z nieokreślonych przyczyn blokuje ten serwer. By pozbyć się problemu, należy na czas oglądania wyłączyć dodatek Avast Online Security.

Problem: występują problemy podczas oglądania odcinków w odtwarzaczu D-ON.
Rozwiązanie: prawdopodobną przyczyną są reklamy wyświetlane przez serwer. Należy spróbować kilka razy odświeżyć stronę, a jeśli to nie pomoże, wypróbować inną przeglądarkę (Firofox, Chrome). W ostateczności można kliknąć na link do odcinka w odtwarzaczu i obejrzeć go na stronie serwera.

Problem: pojawia się inny błąd, mam inne pytanie.
Rozwiązanie: proszę zadać pytanie na adres e-mail podany w dziale Kontakt.

Dodano: 04.03.2018

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, odcinki specjalne, openingi, endingi.
Podobne anime: Accel World, Danmachi, Kenja no Mago, Log Horizon, No game no life, Shinchou no Yuusha, Sword Art Online, Tate no Yuusha.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.