wbijam.pl

 

Kalendarz

1695337533
OVA 06: "Widmowa przygoda i cudowne spotkanie, część 2" 00 dni 00:00:00 25.09.2022
OVA 05: "Widmowa przygoda i cudowne spotkanie, część 1" 00 dni 00:00:00 25.09.2022

Wiadomości dotyczące anime i light novel Arifureta

[anime] Drugi specjal już na stronie.

Przetłumaczyłem drugą część odcinka specjalnego, zapraszam do oglądania tutaj: OVA 06: „Widmowa przygoda i cudowne spotkanie, część 2”. Życzę udanego seansu!

Dodano: 30.09.2022

[anime] Pierwszy z dwóch specjali już na stronie.

Przetłumaczyłem kolejny odcinek specjalny, zapraszam do oglądania tutaj: OVA 05: „Widmowa przygoda i cudowne spotkanie, część 1”. Jutro dodam drugą część, proszę o cierpliwość.

Dodano: 26.09.2022

[anime] Trzecia seria zapowiedziana!

Oficjalnie potwierdzono prace nad trzecim sezonem Arifurety. Na tę chwilę brak szczegółów dotyczących produkcji. Przypominam również, że pod koniec tego miesiąca zostanie wydany piąty odcinek specjalny pt. „Widmowa przygoda i cudowne spotkanie”. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 09.09.2022

[anime] Znana data premiery piątego odcinka specjalnego.

Pojawiła się ilustracja przewodnia odcinka specjalnego Arifurety zatytułowanego „Widmowa przygoda i cudowne spotkanie”, który trafi do sprzedaży 25 września bieżącego roku, można ją obejrzeć poniżej.

Dodano: 03.06.2022

[anime] Czwarty odcinek specjalny już na stronie!

Przetłumaczyłem kolejny odcinek specjalny Arifurety. Jest to niewyemitowany w telewizji epizod drugiej serii, który został dołączony do pierwszego BD z sequelem anime, zatytułowany „Od wspólnego objazdu do najsilniejszego w świecie bohatera”. W lato na stronę trafi jeszcze jeden specjal, na który już teraz serdecznie zapraszam. Oglądaj.

Dodano: 08.04.2022

[anime] Zakończenie drugiej serii oraz zapowiedź OVA-y!

Dzisiaj, wraz z odcinkiem dwunastym, końca dobiegła druga seria opartego na powieści light novel autorstwa Shirakome Ryou anime, Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou. Jako że materiał źródłowy wciąż jest wydawany, istnieje spore prawdopodobieństwo, że w przyszłości na małe ekrany trafi kontynuacja. Być może, tak jak w przypadku Mushoku Tensei, zostanie ona ogłoszona w odcinku specjalnym, który zadebiutuje już tego lata. Jeśli pojawią się jakieś dalsze doniesienia, natychmiast poinformuję Was o tym w Wiadomościach na stronie. Zachęcam również do oglądania innych tłumaczonych przeze mnie serii (wszystkie tytuły znajdziecie na dole prawego menu). Zapraszam do komentowania.

Dodano: 31.03.2022
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, druga seria, odcinki specjalne, openingi, endingi.
Podobne anime (isekai): Accel World, Arifureta, Danmachi, Full Dive, Genjitsu Shugi Yuusha, Goblin Slayer, Hachinan, Infinite Dendrogram, Kenja no Mago, Kimisen, Log Horizon, Made in Abyss, Mushoku Tensei, No game no life, Overlord, Re:Zero kara Hajimeru Isekai, Sentouin, Hakenshimasu!, Shinchou Yuusha, Sword Art Online, Tate no Yuusha no Nariagari, Tensei Shitara Slime Datta Ken.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail administratora strony.