Pomoc w utrzymaniu strony

Zachęcam do pomocy w utrzymaniu strony - co miesiąc przeznaczam około 250 złotych na serwer dedykowany, co daje niebagatelną kwotę prawie 3200 złotych rocznie (sprawdź). Do tego dochodzą opłaty za domeny wbijam.pl, wbijam.info, wbijam.eu, wbijam.com.pl (sprawdź), konto Mega PRO z udostępnionym dla użytkowników transferem (600 złotych rocznie, sprawdź), a także konto shell (420 złotych rocznie) i inne udogodnienia dla tłumacza. Tylko dzięki Waszemu wsparciu strona będzie mogła dalej funkcjonować (od pewnego czasu portal prowadzi zaledwie jedna osoba, więc jest to zajęcie praktycznie na drugi etat, 6-8 godzin dziennie). Zachęcam do dokonania jednorazowej wpłaty lub przelewania co miesiąc jakiejś stałej kwoty, wedle możliwości. To dzięki Wam już dziesięć lat przygotowujemy dla fanów polskie wersje anime. Wszyscy darczyńcy mogą czuć się ojcami sukcesu oraz rozwoju projektu promowania japońskiej kultury w Polsce, Twoja Mała Japonia. Dziękujemy!

I. ZWYKŁY PRZELEW BANKOWY:
Numer konta bankowego: 47 1870 1045 2083 1035 2347 0001
Tytuł przelewu: darowizna
Nazwa odbiorcy: Twoja Mała Japonia

II. PRZELEW Z ZAGRANICY:
Numer konta bankowego: PL47187010452083103523470001
Kod SWIFT/BIC: NESBPLPW
Tytuł przelewu: darowizna
Nazwa odbiorcy: Twoja Mała Japonia

III. PRZELEW W KRYPTOWALUTACH:
Numer konta Bitcoin: 1Q4DqEUWxRva6XFYGRDsVhANJCYvRMeH8M

IV. INNY SPOSÓB:
W przypadku braku możliwości skorzystania z trzech powyższych sposobów, proszę napisać do mnie na [email protected], na pewno coś wymyślimy.Można się upewnić, czy przelew dotarł na konto, wysyłając e-mail ([email protected]) z informacją o dokonanej darowiźnie.

Dodano: 30.04.2018

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, odcinki specjalne, openingi, endingi.
Podobne anime: Accel World, Danmachi, Kenja no Mago, Log Horizon, No game no life, Shinchou no Yuusha, Sword Art Online, Tate no Yuusha.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.